Šūšanas ražošana Latvijā

Watch

Augsta kvalitāte un saprātīgas cenas. Pateicoties mūsdienu aprīkojumu un augsti kvalificētu personālu, mūsu kompānija var tikt galā ar jebkura lieluma un sarežģītības pasūtījumiem pēc iespējas īsākā laikā. Vārdam seko darbs, darbam seko rezultāts!

Lattex D Raksti Vīriešu apģērbs

Vīriešu apģērbs

E-pasts Drukāt PDF

Kopumā izšķir divu veidu apģērbu:

- pēc pasūtījuma šūtu;

- gatavo apģērbu, ko pārdod veikalos.

Ja kāds no apģērba elementiem jums pieguļ īpaši labi, parasti saka:Kā pēc pasūtījuma šūts!”. Tāpēc ir saprotams, ka pēc individuāla pasūtījuma šūts apģērbs izskatīsies labāk un veiksmīgāk demonstrēs jūsu sociālo stāvokli vai personisko stilu. Bez šaubām, šāds apģērbs ir uzskatāms par klases pazīmi. Problēmas rada fakts, ka, lai panāktu izmēru unificēšanu, tiek veidoti pamata lekāli, atbilstoši kuriem piegriež apģērbu. Tomēr katrs cilvēks ir individuāls ne tikai iekšēji, bet arī ārēji, tāpēc ne visi spēj atrast sev piemērotu gatavo apģērbu modeli veikalā. Tomēr izvēle ir vienmēr.

Vīriešu apģērbu veikalā jūs varēsit staigāt starp bikšu, žakešu, uzvalku un, iespējams, arī smokingu rindām vai meklēt sev nepieciešamo izmēru rūpīgi salocītu džinsa un sporta apģērbu “grēdās” pēc tam, kad būsit izvēlējies modeli uz manekena; jūs varēsit pielaikot stilīgus mēteļus, siltas virsjakas, mīkstus svīterusIkvienā veikalā ir pieejams samērā plašs vīriešu apģērbu klāsts: uzvalki, džinsi, mēteļi, krekli, teniskrekli, virsjakas, bikses, jakas, polo krekli, svīteri, apakšveļa

Kāda ir mūsdienīga vīrieša garderobe? Tajā vienmēr ir jābūt klasiskā stila elementiem pat, ja šīs garderobes īpašnieks ir sportiskā stila eksperts. Klasiskā stila noslēpums – izmantojot dažus akcentus, aksesuārus, nelielus papildinājumus, jūs varat pilnībā izmainīt savu tēlu. Piemēram, nedārgs formāls uzvalks ar piemērotiem apaviem, kaklasaiti un pulksteni izskatīsies solīdi un cienīgi. Bet, uzsienot ap kaklu krāsainu lakatu vai uzvelkot plānu neparastas krāsas kreklu, jūs izskatīsities pilnīgi novatoriski. Klasiskā stila normaspapildiniet tēlu ar krāsām, izmantojot aksesuārus, turklāt aprobežojieties ar vienu elementu; uzvalka krāsu izvēlieties atbilstoši jūsu dabiskajam ādas tonim, bet kreklu'atbilstoši uzvalka krāsai. Neaizmirstiet, ka zeķēm ir jābūt vienā krāsā ar apaviem.

Vīriešu apģērbu mode mainās lēnāk nekā sieviešu apģērbu mode, un to var uzskatīt par priekšrocībuvalkājot uzvalku rūpīgi, tas būs moderns vēl ilgi. Klasiskā stila apģērbu joprojām uzskata par populārāko, bet tradicionālais pusmilitārais britu stila piegriezums joprojām ir visizplatītākais tā variants (žakete ar vienu atloku, platu plecu un sašaurinātu vidukļa daļu; šauras, formālas bikses). Tomēr ikvienam darījumu cilvēkam ir nepieciešams arī sportiskā stila apģērbs, mājas tērps un apģērbs atpūtas brīžiemērts, praktisks un izgatavots no dabīgiem materiāliem.

Jauniešu mode gan sieviešu, gan vīriešu apģērbā mūsdienās mainās ārkārtīgi strauji, tāpēc ir bezjēdzīgi iepriekš sniegt padomus. Tos var sniegt tikai atkarībā no konkrētās situācijas un tikai individuāli. Šodien aktuālie modeļi pēc gada vai diviem zudīs “modes nebūtībā”.

Tātad var izšķirt šādus vīriešu apģērbu stilus:

- lietišķo stilu,

- ikdienas stilu (elegantu neoficiālo (smart casual), ikdienas lietišķo (business casual), ikdienas sportisko stilu (sporty casual)).

Lietišķajam stilam ir raksturīgs jau minētais klasiskais britu uzvalks ar vienu atloku, krekls, kaklasaite. Kurpēm un jostai ir jābūt saskaņotā krāsā un ar vienādu faktūru. Atkarībā no gadalaika velk lietusmēteli vai mēteli nedaudz virs ceļgala. Pēdējā laikā izmanto arī pagarinātu modeļu mēteļus. Hūte, portfelis, solīds pulkstenis arī ir uzskatāmi par šī stila elementiem.

Ikdienas stilsapģērbi, kas paredzēti valkāšanai ikdienā. Elegantu neoficiālo ģērbšanās stilu izvēlas uzņēmumu darbinieki, kur ir stings dress code, dienās, kad nav ieplānotas lietišķas tikšanās vai ja nepieciešams apmeklēt kādu pasākumu ārpus telpām, kā arī, dodoties izbraukumā. Kaklasaiti šajā gadījumā var nelikt. Auduma krekla vietā var uzvilkt trikotāžas kreklu.

Eleganto neoficiālo stilu papildinot ar džinsiem, tas pārtop par lietišķo ikdienas stilu. Tas nav ielas stils, tomēr arī nav lietišķais ģērbšanās stils. Šeit klasiskās garderobes elementi ir kombinēti ar džinsu, trikotāžu. Šādā apģērbā ir ērti, turklāt tas noteikti nesabojās darba atmosfēru.

Sportiskais ikdienas stilsnē klasiskajam un formālajam stilam! Džinsi, teniskrekli, īsas piedurknes, vējjakas, trikotāža.

Neapšaubāmi vīriešu apģērbu klāsts nav tik daudzveidīgs kā sieviešu apģērbu sortiments, tāpēc tiem tiek piemērotas augstākas prasības dažādās situācijās. Jo ne vienmēr var izlīdzēties ar aksesuāriem vien. Gaumīgi atlasīta vīriešu apģērbu garderobe nebūs īpaši plaša un apjoma ziņā tā būs līdzvērtīga sieviešuman pilnīgi nav ko vilkt”.