Šūšanas ražošana Latvijā

Watch

Augsta kvalitāte un saprātīgas cenas. Pateicoties mūsdienu aprīkojumu un augsti kvalificētu personālu, mūsu kompānija var tikt galā ar jebkura lieluma un sarežģītības pasūtījumiem pēc iespējas īsākā laikā. Vārdam seko darbs, darbam seko rezultāts!

Lattex D Raksti Bērnu apģērbs

Bērnu apģērbs

E-pasts Drukāt PDF

Vai mūsu apģērbs vienmēr ir ērts? Nebūt ne. Mēs ģērbjamies, pirmkārt, atbilstoši modes un estētikas prasībām. Tomēr ērtība un komforts ir obligāta un neatņemama bērnu apģērba īpašība. Katrs bērnu apģērba elements ir tikpat skaists, cik brīnišķīgs ir ikviens mazulis.

Bērnu apģērbu iedala divās kategorijās:
- apģērbs jaundzimušiem bērniem;
- apģērbs bērniem, kas vecāki par vienu gadu.

Neskatoties uz to, ka bērni apģērbu nevalkā ilgi, jo viņi ātri izaug, bērnu apģērbs ir apbrīnojami izturīgs. Turklāt tam nav nepieciešama sarežģīta kopšana: jo ātrāk un vienkāršāk apģērbu var izmazgāt, jo mazāk audums zaudē krāsu un savas īpašības – jo labāk, tāpēc ražotāji šo faktu ņem vērā. Kad bērni sāk patstāvīgi pārvietoties, rāpot un velties (parasti tas notiek apmēram gada vecumā), viņu apģērbs tiek pakļauts nozīmīgam pārbaudījumam, jo tam nepiemīt reģenerācijas spēja kā mazo pasaules pētnieku saskrāpētajiem ceļgaliem un nobrāztajām plaukstām. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties audumus, kuri ne vien sildīs, ļaus ādai elpot, neierobežos kustības, bet būs arī elastīgi, mīksti, bez asām šuvēm.

Tāpat kā pieaugušo apģērbs, arī bērnu garderobe mainās atkarībā no gadalaika. Apģērbs bērniem vecumā līdz vienam gadam zināmā mērā ir identisks pieaugušo apģērbam, tomēr kā galveno atšķirību aukstajā sezonā var minēt kombinezonu un puskombinezonu popularitāti gan zēniem, gan meitenēm. Apģērbs jaundzimušajiem ir vismīkstākais, dabiskākais un taustei patīkamākais izstrādājums, ko ir iespējams izgatavot. Tas iekļauj dažādus autiņus, krekliņus, rāpulīšus, konvertus, bodijus, guļammaisus, “cilvēciņus”, čībiņas, cepurītes, utt. Nomērīt kustīgos un ātri augošos mazuļus ir grūti, tāpēc mazuļu apģērbu parasti iegādājas gatavu, bet, sākot no skolas vecuma, var sākt veidot bērnu garderobi atbilstoši tam, kā to dara pieaugušie – sava mantinieka apģērbu šūt pēc individuāla pasūtījuma.

Uzņēmums “LattexD” īstenoja liela skandināvu tirdzniecības uzņēmuma pasūtījumu bērnu apģērbu šūšanai. Tomēr, cik pacilāti mēs justos, ja partneri atrastos arī iekšējā Latvijas tirgū. Jo jebkura vietējā prece ir ievērojami lētāka nekā importa preces. Turklāt šajā gadījumā nebūtu vajadzības tērēt līdzekļus par reklāmu, jo mazuļu apģērba iegāde ir jauno māmiņu iemīļots sarunu temats, tāpēc kvalitatīvs izstrādājums pavisam drīz atrastu savus pircējus. Draugu lokā bērnam ir svarīgi izskatīties ne sliktā kā citiem, bet meitenēm šis jautājums ir nozīmīgs jebkurā vecumā.

Bērnu apģērbs ir prece, kas ir pieprasīta vienmēr. Turklāt mode mainās līdz ar bērna vecumu un atkarībā no gadalaika, bet pašiem mazajiem švītiem rāpuļu piegriezuma oriģinalitāte vai drēbīšu krāsu gammas aktualitāte, atšķirībā no materiāla taustes īpašībām un piegriezuma ērtuma, ir gluži vienaldzīga.

Bērnu apģērbs ir unikāla prece, kas spēj novērst sievietes domas no iepirkšanās ar mērķi aizpildīt mūžīgo vakuumu savās kumodēs un skapjos. Daudzas jaunās māmiņas, dodoties iegādāties sev ko jaunu, mājās atgriežas ar iepirkumiem savam luteklim? Bērnu apģērbu ražošana un pārdošana garantē uzņēmumam veiksmi.