Šūšanas ražošana Latvijā

Watch

Augsta kvalitāte un saprātīgas cenas. Pateicoties mūsdienu aprīkojumu un augsti kvalificētu personālu, mūsu kompānija var tikt galā ar jebkura lieluma un sarežģītības pasūtījumiem pēc iespējas īsākā laikā. Vārdam seko darbs, darbam seko rezultāts!

Lattex D Raksti Uzņemums Lattex D

Uzņemums Lattex D

E-pasts Drukāt PDF

ASV prezidents Džons Kenedijs reiz pateica vārdus, kas skāra ne vien miljonu viņa līdzpilsoņu, bet arī citu tautu dvēseles un sirdis. “Ķīniešu valodā vārds “krīze” sastāv no diviem simboliem: viens apzīmē draudus, bet otrs – iespēju”. Patiesībā Kenedijs nebija pilnīgi precīzs, tomēr nav svarīgi, jo šie vārdi ir uzskatāmi par vienu no pozitīvas dzīves filosofijas stūrakmeņiem. Krīzes gadās bieži, tāpēc zaudēt cerību ir noziegums. Vienmēr atrādīsies cilvēki, kuri arī nestabilā situācijā saskata iespējas. Tieši šādi cilvēki ir “Lattex D” vadītāji Olga Mureviča un Jeļena Fleišere. Tolaik, kad “ceļi trīcēja” pat spēcīgākajiem korifejiem, divas gudras un uzņēmīgas sievietes īstenoja savu ideju, kas viņām ļāva izveidot nelielu, bet dinamiski augošu un mūsdienīgu uzņēmumu. Kopš 2010. gada marta šūšanas uzņēmums “Lattex D” aktīvi apgūst ārvalstu tirgu. Kāpēc ārvalstu? Diemžēl vēsturiski ir izveidojies tā, ka dzīves līmenis “vecajā” Eiropā bija un paliek augstāks nekā Latvijā. Tāda pat situācija ir vērojama arī nodokļu jomā. Turklāt acīmredzami izdevīgi ir tas, ka Latvijā ir sava šuvēju skola un šūšanas rūpniecības tradīcijas, izslavēta šuvēju meistarība un darba mīlestība. Šuvēja darbā nav iespējams gūt panākumus bez rūpības un pacietības, kā arī bez savlaicīga un kompetenta padoma, ko sniedz vairāk pieredzējušās darbinieces.

Nepilna gada laikā “Lattex D” spēja iegūt plašu atbalstu, lai gan vairums bija noskaņoti skeptiski vai vispār nebija ieinteresēti jaunas fabrikas attīstībā Daugavpilī. Tomēr pateicoties sadarbībai ar biznesa inkubatoru, kas palīdz un atbalsta “Lattex D” un darīs to vēl vairākus gadus, uzņēmums tomēr guva panākumus. Uzsākot darbu cehā ar 15 šuvējām, gada laikā ir īstenota jau ceturtā plānotā līnija un izveidots savs zīmols. Un kas vēl mūs gaida nākotnē! Esam domājuši par savas profesionālās pieredzes nodošanu, tāpēc mums ir iespēja 60 profesionālu darbinieku kolektīvu papildināt ar nepieredzējušām, bet mācīties gribošām darbiniecēm. Jaunas iekārtas, siltas un gaišas telpas, oficiāls darbs un sociālās garantijas, cienīga alga, ko izmaksā regulāri, kā arī nodokļi.

Stabili, mierīgi un pārliecināti “Lattex D” turpina savu izaugsmi un attīstību. Drīzā nākotnē ir plānota arī darbinieku medicīniskā apdrošināšana. Jau tagad darba apstākļi atbilst visām darbinieku interešu aizsardzības prasībām – ir organizēts transports līdz darba vietai, plaša ēdnīca, vienas maiņas darba grafiks.

Jāatzīst, ka tas nav maz, un uz vispārējās situācijas fona tas izskatās izdevīgi un saistoši. Tomēr nākotne sola daudz vairāk, tāpēc aicinām to izmantot visus, kas par cienīgu samaksu un, strādājot komfortablos apstākļos, vēlas pilnveidot savas šuvēja vai ar šūšanu saistītas profesijas iemaņas.

Turklāt “Lattex D” aktīvi meklē pasūtītājus arī nacionālajā tirgū. Ar katru dienu vairojas mūsu pārliecība, ka arī citās jomās parādīsies tie, kas spēs sasniegt noteiktos mērķus un uzsākt biznesu no nulles. Jo tik ļoti starp saviem līdzpilsoņiem gribam redzēt nākamos partnerus, lai kopā ar tiem radītu mūsdienīgas Latvijas unikālo, moderno, mundro un enerģisko tēlu.